top of page

SPOT PRIMER
Grunt na przetarcia

Spot Primer występuje w dwóch kolorach :
 

  • Antracytowy 500 ml 02.0421.5020
     

  • Jasny Szary 500 ml 02.0421.0070

1155_Spotprimer_Antraciet.jpg
SPOT PRIMER done: Product

Opis Produktu

Spot Primer jest wysokiej jakości, szybkoschnącym, jednoskładnikowym podkładem izolacyjnym, opracowanym specjalnie do zabezpieczania ostatnich szlifowanych krawędzi i plam na podkładach lub lakierach bezbarwnych przed natryskiwaniem warstwy wykończeniowej. 


Spot Primer doskonale przylega do prawie każdej powierzchni poddanej lub niepoddanej obróbce, takiej jak stal, stal ocynkowana, aluminium, stal nierdzewna, drewno, tynk i większość rodzajów tworzyw sztucznych. Dzięki swojemu unikalnemu składowi podkład Spot Primer nadaje się jako warstwa podkładowa dla prawie każdego rodzaju nowoczesnych systemów malarskich (wymagane są wcześniejsze testy). 


Ze względu na bardzo szybkie schnięcie, podkład Spot Primer wysycha po 5 minutach i może być malowany po 15 minutach. Doskonała płynność spowodowana unikalnym składem żywic i rozpuszczalników sprawia, że Spot Primer tworzy ultra gładką powierzchnię, która nie wymaga lub wymaga jedynie niewielkiego szlifowania. A ta unikalna kompozycja sprawia, że Spot Primer jest odporny na prawie każdy rodzaj nowoczesnego odtłuszczacza. 


Spot Primer jest dostępny w różnych kolorach. Dzięki takiemu doborowi różnych kolorów można uzyskać optymalne pokrycie prawie wszystkimi istniejącymi kolorami podstawowymi, co znacznie zmniejsza ryzyko pojawienia się widocznych krawędzi. 


Dzięki opakowaniom aerozolowym podkład gruntujący Spot Primer jest niezwykle przyjazny dla użytkownika i łatwy w aplikacji. Produkt jest dostarczany ze specjalną dyszą, która tworzy profesjonalny wzór natrysku bez nadmiernego rozpylania, dokładnie taki sam jak stożek pistoletu natryskowego. Dysza jest regulowana, dzięki czemu produkt może być rozpylany poziomo i pionowo. 

1156_Spotprimer_Lichtgrijs.jpg
1155_Spotprimer_Antraciet.jpg
SPOT PRIMER done: Info
bottom of page