top of page

Akcesoria Warsztatowe

1656_Sealer-Applicator_print.jpg

SEALER APPLICATOR

Pistolet ciśnienowy do mas natryskowych

Sealer Applicator to unikalny pistolet natryskowy na sprężone powietrze, który w profesjonalny i niezwykle prosty sposób imituje oryginalne struktury OEM.

1718_Pressure-Pot-Gun_print.jpg

PREASSURE POT GUN

Pistolet cisnieniowy do wosku

Preassure Pot Gun jest unikalnym ciśnieniowym pistoletem "garnkowym" służącym do profesjonalnego i bardzo prostego naśladowania oryginalnych struktur powłok OEM i zabiegów woskowych.

1609_Easy-Grip-Gun_print.jpg

EASY GRIP GUN

Pistolet ręczny do aplikacji mas uszczelniających

Pistolet Easy Grip Gun to wysokiej jakości pistolet uszczelniający do profesjonalnego użytku z nabojami o pojemności do 310 ml.

Door Seal Nozzle.jpg

DOOR SEAL NOZZLE

Koncówka docinana

Door Seal Nozzle do uszczelniania drzwi jest uniwersalnym rozwiązaniem umożliwiającym odtworzenie lub odnowienie szwów drzwi OEM po lub w trakcie naprawy uszkodzeń. Dysza może być doskonale przycięta do odpowiedniego rozmiaru i dlatego nadaje się do każdego rodzaju płaskiego szwu (drzwi, drzwi przesuwne, pokrywa bagażnika itp.) Zaletą płynnych środków uszczelniających jest to, że doskonale uszczelniają szwy. W przeciwieństwie do taśmy uszczelniającej na rolce. Tak więc

Cavity-Tube-Set_print.jpg

CAVITY TUBE SET

Zestaw końcówek do Preassure Pot Gun

Cavity Tube Set, który jest używany w połączeniu z pistoletem ciśnieniowym InnoQuip do nakładania puszek Hi-Temp Wax Pro 1-litrowych we wnękach. Zestaw rurek do wypełniania ubytków to długa rurka z dyszą, którą można połączyć z pistoletem ciśnieniowym w celu optymalnej obróbki ubytków.

Door Seal Nozzle2.jpg

DOOR SEAL NOZZLE 2

Końcówka docinana - motylek

Door Seal Nozzle 2 do uszczelniania drzwi jest uniwersalnym rozwiązaniem umożliwiającym odtworzenie lub odnowienie szwów drzwi OEM po lub w trakcie naprawy uszkodzeń. Dysza może być doskonale przycięta do odpowiedniego rozmiaru i dlatego nadaje się do każdego rodzaju płaskiego szwu (drzwi, drzwi przesuwne, pokrywa bagażnika itp.) Zaletą płynnych środków uszczelniających jest to, że doskonale uszczelniają szwy. W przeciwieństwie do taśmy uszczelniającej na rolce. Tak więc

1677_45-nozzle.jpg

45 NOZZLE

Koncówka przejściowa -kątowa

Specjalne złącze, które pasuje do prawie każdej standardowej dyszy uszczelniającej. Ten łącznik 45° jest stosowany w celu osiągnięcia najbardziej optymalnego ustawienia dyszy na powierzchni podłoża.

1889_Structure Nozzle 2.jpg

STRUCTURE NOZZLE 2

Końcówka do mas

Structure Nozzle 2 jest specjalnie zaprojektowaną uniwersalną dyszą, która jest używana w połączeniu z uszczelniaczami polimerowymi Innotec MS Polymer Spray-Seal HS-m, Adheseal i Inno-Seal do imitowania szwów OEM (struktura wirowa).

1668_Structure_Nozzle.jpg

STRUCTURE NOZZLE 1

Końcówka do mas

Dysza Structure Nozzle 1 jest specjalnie zaprojektowaną dyszą, która w połączeniu z Innotec Inno-Seal imituje specjalne szwy OEM (struktura wirowa).

1726_AirSealantApplicator300.jpg

AIR SEALANT APPLICATOR 300

Pistolet ciśnieniowy - tłokowy do kartuszy 300

Air Sealant Applicator 300 to wysokiej klasy pistolet do klejenia sprężonym powietrzem, służący do profesjonalnej i niezwykle prostej obróbki nabojów lub opakowań foliowych o pojemności 300 ml.

1685_AirSealantApplicator400.jpg

AIR SEALANT APPLICATOR 400

Pistolet ciśnieniowy - tłokowy do kartuszy 400

Air Sealant Applicator 400 jest wysokiej jakości pistoletem do klejenia na sprężone powietrze, służącym do profesjonalnej i niezwykle prostej obróbki nabojów lub opakowań foliowych o pojemności 400 ml (za pomocą specjalnego dołączonego adaptera).

1730_Air_Sealant_Applicator_600_print.jp

AIR SEALANT APPLICATOR 600

Pistolet ciśnieniowy - tłokowy do kartuszy 600

Air Sealant Applicator 600 to wysokiej jakości pistolet do klejenia sprężonym powietrzem, używany do profesjonalnej i niezwykle prostej obróbki opakowań z folią 600 ml.

Więcej
1821_PGB_Pistool.jpg

PREASSURE GUN BASIC

Pistolet do aplikacji Wosku i Baranka

Pressure Gun Basic jest pistoletem natryskowym służącym do nanoszenia baranka i ochrony podwozia od 1-litrowych puszek.

1584_Mixer Gun_print-2.jpg

MIXER GUN

Pistolet do klejów dwukomponentowych 50 ml

Pistolet Mixer Gun to specjalnie opracowany pistolet do bliźniaczych nabojów 50 ml. Pistolet wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Transfer jest niezwykle dokładny, dzięki czemu produkt może być dozowany z dużą precyzją.

1747_MixerNozzle1.jpg

MIXER NOZZLE

Końcówki mieszająca do klejów dwukomponentowych

Dysza mieszająca Innotec Mixer Nozzle zapewnia optymalne proporcje mieszania dwuskładnikowych produktów Repaplast Repair, Topfix, Unifix 300 S i Metal Weld. Optymalna jakość mieszania ma pozytywny wpływ na końcowe właściwości tych 2-komponentowych produktów.

1586_Air-Micrometer_print.jpg

AIR MICROMETR

Mikrometr do pistoletów ciśnieniowych

Mikrometr powietrza jest specjalnym miernikiem powietrza do jeszcze dokładniejszej pracy z pistoletem ciśnieniowym lub aplikatorem uszczelniacza. Pozwala on na regulację maksymalnej ilości powietrza.

1841_AerosolBrush1.jpg

AEROSOL BRUSH

Końcówka z szczoteczką do aplikacji sprayu

Ta innowacyjna szczotka może być przymocowana do wszystkich puszek rozpylających Innotec (aerozoli) wyposażonych w dyszę przeciwwstrząsową (zarówno środków czyszczących jak i smarów). Jest to poręczne narzędzie, które pozwala na bardziej lokalną i intensywną pracę podczas czyszczenia części technicznych. A także przy nakładaniu smarów, jest bardzo przydatnym narzędziem do pracy bardzo lokalnej, bez dotykania sąsiednich części.

1641_Dust Remover.jpg

DUST REMOVERS

Igły ze stali nierdzewnej - do usuwanie brudu z mokrego lakieru

Dust Removers to elastyczne igły wykonane ze stali nierdzewnej. Igły te zostały specjalnie opracowane do usuwania pyłu z niedawno spryskanego, mokrego lakieru.

1529_EFC-Blue-d_print.jpg

EASY FIT CONNECTORS

Łączniki do łączenia przewodów

Złącza Easy Fit są sprytnym sposobem na wykonanie profesjonalnych połączeń kablowych i składają się ze specjalnej plastikowej osłony nad cynowym rdzeniem lutowniczym. Za pomocą przemysłowej suszarki oba można łatwo "zlepić" za jednym zamachem wokół kabli. Cynowe lutowanie zapewnia doskonałe metaliczne połączenie przewodzące, które dzięki obkurczonej osłonie z tworzywa sztucznego zapewnia również optymalne odciążenie.

1543_EFS_groep.jpg

EASY FIT SLEEVES

Rurki do izolowania połączeń

Easy Fit Sleeves to specjalnie opracowane tulejki z tworzywa sztucznego do izolacji połączeń przewodów elektrycznych. Rękawy te posiadają rdzeń termoprzylepny. Oba "lepią" się razem z pomocą przemysłowej suszarki . W ten sposób tworzy się perfekcyjnie zaizolowane i wodoszczelne połączenie, a jednocześnie zapewnia się optymalne odciążenie.

1548_EFS41_ groep.jpg

EASY FIT SLEEVES 4:1

Rurki do izolowania połączeń

Easy Fit Sleeves 4:1 to specjalnie opracowane tulejki z tworzywa sztucznego do izolacji przewodów elektrycznych i połączeń wtykowych. Rękawy te charakteryzują się bardzo wysoką jakością obkurczania, wynoszącą 75%, dzięki czemu połączenia z wtyczkami stałymi mogą być łatwo izolowane. Ponadto rękawy Easy Fit Sleeves 4:1 są wyposażone w środek kleju termo-klejącego. Klej ten zapewnia doskonale izolowane i wodoszczelne połączenie, a jednocześnie zapewnia doskonałe odciążenie.

1559_Fast-Fix_groep_print.jpg

FAST FIX

Uniwersalny system łącznia przewodów

Fast-Fix jest unikalnym, uniwersalnym systemem wiązek kablowych, obecnie często montowanym jako element OEM. Posiada on specjalną strukturę tkanego tworzywa sztucznego, która zapewnia bardzo mocną, ale niezwykle elastyczną i odporną na zużycie ochronę.

1839_HTWSprayTube.jpg

HI - TEMP WAX SPRAY TUBE

Dysza do aplikacji woksu

Hi-Temp Wax Spray Tube to specjalna rurka o długości 60 cm służąca do nakładania Hi-Temp Wax Spray w zagłębieniach i trudno dostępnych miejscach. Rurka jest długa, posiada specjalną dyszę rozpylającą i jest łatwa do zamontowania na wszystkich dostępnych kolorach Hi-Temp Wax Spray.

1687_LubeShuttle_Adapter.jpg

LUBE SHUTTLE ADAPTER

Końcówka do aplikacji smaru

Lube Shuttle Adapter został specjalnie opracowany do nakładania smarów bezpośrednio z wkładów smarujących Lube Shuttle. Adapter ten jest idealny do stosowania w miejscach, w których smar nie jest pompowany do środka, lecz aplikowany bezpośrednio na (bieżącą) powierzchnię lub do tulei ochronnej.

1695_LubeShuttleGun_print.jpg

LUBE SHUTTLE GUN

Pistolet do nakładania środków smarnych

Lube Shuttle Gun jest unikalnym pistoletem służącym do nakładania odpowiedniej ilości smaru konserwacyjnego na punkty smarowania w łatwy i skuteczny sposób.

1690_LubeShuttleGun_basic.jpg

LUBE SHUTTLE GUN BASIC

Pistolet do nakładania środków smarnych

Lube Shuttle Gun Basic jest pistoletem otwartym, skonstruowanym specjalnie do aplikowania naboi smarowych Lube Shuttle w połączeniu z adapterem Lube Shuttle.

Kombinacja ta jest idealna do stosowania w miejscach, gdzie smar nie jest pompowany do środka, lecz aplikowany bezpośrednio na (bieżącą) powierzchnię lub do tulei ochronnej.

1678_Mertering Tap_groep.jpg

METERING TAP

Zawór dozujący

Zawór dozujący do 10-litrowych puszek. Ten poręczny kran umożliwia łatwe wyciśnięcie wymaganej ilości produktu (np. Wheel Clean Pro) z puszki.


Nadaje się również do puszek 5-litrowych, które można układać jeden na drugim.

1700_Multi_Sprayer_print.jpg

MULTI SPRAYER 1.3 L

Ciśnieniowy rozpylacz do aplikacji płynnych środków

Opryskiwacz InnoQuip Multi Sprayer to specjalnie opracowana, wysokiej jakości butelka z pompą, która ułatwia pracę przy dużych powierzchniach. Butelka jest wyposażona w unikalny system pompowy, dzięki czemu ciecze chemiczne mogą być rozpylane pod stałym ciśnieniem.

1704_Multisprayer_10L.jpg

MULTI SPRAYER 10 L

Ciśnieniowy pistolet do profesjonalnego nakładania wosku

InnoQuip Multi Sprayer 10 l jest specjalnie opracowanym opryskiwaczem ciśnieniowym, który ułatwia obróbkę większych powierzchni za pomocą Innotec Hi-Temp Wax Pro. 

1713_Pro-2000-Gun_print.jpg

PRO GUN 2000

Pistolet ręczny do aplikacji mas

Pistolet Pro 2000 Gun jest wysokiej jakości pistoletem uszczelniającym do profesjonalnego użytku z nabojami.

1672_Temp_indicators_2.jpg

TEMPERATURE INDICATOR

Miernik temperatury

Naklejka wskazująca temperaturę, która jest używana podczas procesu utwardzania płynnego szkła. Naklejka ta jest nakładana na zalaną powierzchnię w celu kontroli podczas utwardzania. Dostarcza ona wiarygodnych informacji o tym, czy wymagana temperatura jest osiągana, czy nie. Temperatura jest wskazywana zarówno w °C jak i °F. Wskazanie jest nieodwracalne, a najwyższa zmierzona temperatura pozostaje widoczna przez dłuższy czas.

1635_Standard_Stand_print.jpg

STANDARD STAND

Podstawka do szyb

Stojak standardowy to wytrzymały stojak na szybę przednią. Regulacja wysokości podstawki jest bardzo łatwa. Stojak standardowy posiada elastyczne gumowe nakładki, które utrzymują wszystkie najczęściej używane szyby przednie na stabilnym poziomie. Stojak standardowy jest niezbędnym narzędziem podczas przygotowania do wymiany przedniej szyby.

1633_Windscreen Knife_print.jpg

WINDSCREEN KNIFE

Nóż do wycinania szyb

Nóż do przedniej szyby jest wysokiej jakości aluminiowym scyzorykiem. Scyzoryk jest profesjonalnym narzędziem służącym do wycinania przedniej szyby pojazdu. Scyzoryk ma powierzchnię antypoślizgową, która zapewnia optymalną przyczepność do dłoni i czyni go bezpiecznym w użyciu. Ponadto nóż posiada odwracalną rękojeść, dzięki czemu można go przesuwać do przodu przez uszczelniacz z każdej pozycji.

1634_Windscreen Lifter_print.jpg

WINDSCREEN LIFTER

Bloczki ssące do przenoszenia szyb

Podnośniki przedniej szyby wykonane są z mocnego tworzywa sztucznego. Ponieważ mocne przyssawki są montowane na elastycznych głowicach, podnośniki przedniej szyby są idealne do podnoszenia i przenoszenia wszystkich wypukłych i wklęsłych szyb samochodowych.

Cutting-Wire-Square_print.jpg

CUTTING WIRE SQUARE

Drut z stali nierdzewnej do wycinania szyb - kwadratowy

Cutting Wire Square wykonany z mocnej stali nierdzewnej. Cztery krawędzie tnące zapewniają łatwe, szybkie i bezproblemowe zdejmowanie szyby przedniej. Gładki kształt ogranicza do minimum uszkodzenia przedniej szyby, dzięki czemu można ją łatwo wymienić.

Cutting-Wire-Twisted_print.jpg

CUTTING WIRE TWISTED

Drut z stali nierdzewnej do wycinania szyb - okragły

Cienki drut tnący wykonany z mocnego metalu. Skręcony kształt zapewnia proste, szybkie i bezproblemowe usuwanie szyb, nawet w przypadku zastosowania twardych uszczelniaczy.

Akcesoria Warsztatowe: Produkty
bottom of page