top of page

Kleje i Systemy Klejące

1904_Repaplast_Fix_GROEP.jpg

REPAPLAST FIX

Klej dwuskładnikowy do tworzyw sztucznych (szybki)

Repaplast Fix jest dwuskładnikowym produktem zaprojektowanym specjalnie do szybkiego klejenia wielu różnych materiałów. Repaplast Fix posiada doskonałą moc klejenia i może być stosowany na wielu różnych powierzchniach, w tym z tworzyw sztucznych, metalu, drewna, itp. Produkt wysycha bardzo szybko, dzięki czemu klejona część może być użyta ponownie po 10 minutach.

1515_Inno-LockStarterSet_print.jpg

INNO - LOCK

Klej do śrub

Inno-Lock to anaerobowy klej na gwinty opracowany zgodnie z najnowszą technologią w tej dziedzinie i dostarczany w trzech różnych wersjach: Średniej, Silnej i Ekstra Silnej.

Inno-Lock Strong to mocny środek blokujący do zastosowań ogólnych.

1470_Repaplast_groep_print.jpg

REPAPLAST

Klej dwuskładnikowy do tworzyw sztucznych

Repaplast to dwuskładnikowy produkt zaprojektowany specjalnie do szybkiej naprawy i klejenia prawie każdego rodzaju nowoczesnych tworzyw sztucznych. Repaplast doskonale przylega do wszystkich rodzajów tworzyw sztucznych i lakierowanych lub gołych części metalowych. Produkt bardzo szybko schnie, dzięki czemu można go poddać dalszej obróbce już po 10 minutach.

1496_MetalWeld.jpg

METAL WELD

Klej do stali i aluminium

Metal Weld to bezizocyjanianowy, dwuskładnikowy klej metakrylanowy nowej generacji, który doskonale nadaje się do klejenia strukturalnego prawie wszystkich metali żelaznych i nieżelaznych, jak również szerokiego zakresu materiałów kompozytowych.

1476_2C_metal.jpg

2C - METAL

Metal w formie plasteliny do ubytków

2C-Metal to wysokiej jakości dwuskładnikowy produkt do szybkiej naprawy lub uszczelniania pęknięć i otworów w różnych materiałach. Szczególnie nadaje się do zastosowań w sektorze napraw samochodów, ale także w przemyśle, sanitariatach, technicznych sportach wodnych itp. Po 1 godzinie produkt może być wiercony, gwintowany, szlifowany i piłowany.

971_Fast-Glue1_flesje (Nieuwe witte nozz

FAST GLUE 1

Klej sekundowy materiały miękkie ( elastyczne )

Fast-Glue to szybko schnący klej etylowo-cyjanoakrylanowy do szybkiego i trwałego klejenia trudnych materiałów, takich jak metal, guma i tworzywa sztuczne. Produkt jest bezbarwny, nie zawiera rozpuszczalników i bardzo szybko utwardza się. Niezwykle poręczny w użyciu dzięki unikalnemu systemowi dozowania i blokady. Niezwykle poręczny w użyciu dzięki unikalnemu systemowi dozowania i blokady.

972_Fast-Glue3_flesje (Nieuwe witte nozz

FAST GLUE 3

Klej sekundowy meteriały twarde

Fast-Glue to szybko schnący klej etylowo-cyjanoakrylanowy do szybkiego i trwałego klejenia trudnych materiałów, takich jak metal, guma i tworzywa sztuczne. Produkt jest bezbarwny, nie zawiera rozpuszczalników i bardzo szybko utwardza się. Niezwykle poręczny w użyciu dzięki unikalnemu systemowi dozowania i blokady.

979_ClearBond_Actiprim_Groep_print.jpg

CLEAR BOND

Bezbarwny szybki klej ( żel )

Clear Coat jest to szybkoschnący lakier o dobrych właściwościach wypełniających. Po wyschnięciu zapewnia odporną na zarysowania i zużycie powłokę o jakości OEM, która jest doskonale odporna na promieniowanie UV. Clear Coat nadaje obrabianej powierzchni doskonały i długotrwały połysk.

980_ActiPrim_print.jpg

ACTI - PRIM

Aktywator do klejów sekundowych

Acti-Prim jest unikalnym przezroczystym aktywatorem / podkładem w trwałym piórze zaprojektowanym tak, aby trudne podłoża mogły być naprawiane i klejone w sposób czysty i profesjonalny.

956_QuickBond_print.jpg

QUICK BOND 

Żywica w formie żelu ( klejenie wypełnianie ubytków)

Quick Bond to specjalny żel, który utrzymuje się na miejscu, ponieważ nie wchodzi w reakcji przed psiknięciem Quick Bond Activator. Oznacza to, że nie kapie, więc nie ma możliwości pobrudzenia przedmiotów wokół, jak i poklejenia palców.

afd.jpg

QUICK BOND ACTIVATOR

Aktywator do żywicy

Quick Bond i Quick Bond Activator to unikalne produkty zaprojektowane specjalnie do szybkiej naprawy i klejenia metali i prawie każdego rodzaju nowoczesnych tworzyw sztucznych.
Quick Bond Activator to dodatek przyspieszający utwardzanie się Quick Bond.

1808_Aero-Bond Set.jpg

AERO - BOND SET

Klej do połączeń Metal - Szkoło

Aero-Bond Set jest wysokiej jakości systemem klejenia beztlenowego, który został opracowany specjalnie do klejenia metalu do szkła.

1102_SafeSealIQ_groep_print.jpg

SEFE SEAL IQ

MS Polimerowy super szybki klej do szyb

Safe Seal IQ to wysokiej jakości silnie przylegający uszczelniacz do szyby przedniej na bazie polimerów MS, opracowany specjalnie do montażu klejonych szyb przednich w sektorze mobilności, w którym wymagany jest czas wiązania ± 15 minut. Safe Seal IQ nie zawiera izocyjanianów ani rozpuszczalników.

1184_GlassBodyPrimer_print 2.jpg

GLASS BODY PRIMER

Primer do szyb

Glass/Body Primer jest czarnym, odpornym na promieniowanie UV podkładem, który może być stosowany do naprawy uszkodzeń ceramicznej krawędzi szyby przedniej do retuszu uszkodzonych tzw. pajączków szybowych, do których będzie musiał przylegać uszczelniacz szyby przedniej. Ponadto nadaje się on zarówno do zastosowań optycznych, jak i ochronnych, szczególnie w miejscach, gdzie wymagana jest ochrona przed promieniowaniem UV.

1475_Topfix_grijs.jpg

TOPFIX

Klej dwuskładnikowy do tworzyw sztucznych ( szybki)

Topfix jest szybkim i łatwym w użyciu 2-komponentowym produktem do klejenia, zaprojektowanym specjalnie do wielu różnych zastosowań. Topfix ma doskonałą moc klejenia i może być stosowany na wielu różnych powierzchniach, w tym na plastiku, metalu, drewnie, itp. Produkt wysycha bardzo szybko, dzięki czemu klejona część może być z reguły użyta ponownie po 10 minutach.

Kleje, systemy klejące: Produkty
977_Thread Seal_print.jpg

THREAD SEAL

Uszczelniacz do gładkich i szorstkich gwintów

Uszczelniacz do gwintów jest tiksotropową uszczelką do gwintów szorstkich i gładkich z PTFE. Nadaje się do prawie każdego rodzaju gwintów.

1895_Repaplast_Repair.jpg

REPAPLAST REPAIR

Klej dwuskładnikowy do tworzyw sztucznych ( wolny )

Repaplast Repair to dwuskładnikowy produkt zaprojektowany specjalnie do szybkiej naprawy i klejenia prawie każdego rodzaju nowoczesnych tworzyw sztucznych. Repaplast Repair doskonale przylega do wszystkich rodzajów tworzyw sztucznych i lakierowanych lub gołych części metalowych. Produkt bardzo szybko schnie, dzięki czemu można go poddać dalszej obróbce już po 10 minutach.

Spray Adhesive.jpg

SPRAY ADHESIVE

Klej kontaktowy

Spray Adhesive jest nowoczesnym, rozpylanym klejem kontaktowym, przeznaczonym do szybkiego i wydajnego klejenia tworzyw sztucznych, skóry, gumy, pianki, filcu i folii do siebie nawzajem oraz na przykład drewna lub metalu.

bottom of page