top of page

Akcesoria do Czyszczenia 

Aquatec_print.jpg

AQUATEC 500

Syntetyczna szmatka - ircha pochłaniająca wodę

Aquatec 500 jest trwałą tkaniną syntetyczną o unikalnej piramidalnej strukturze, która bardzo szybko i skutecznie wchłania i zatrzymuje wilgoć bez pozostawiania śladów. Efektem końcowym jest idealnie lśniąca powierzchnia bez smug.

1859_GlassTowel-2.jpg

GLASS TOWEL

Ręczniki do Szyb

Glass Towel to wysokiej jakości, bardzo miękkie, mocne i niepylące ściereczki z mikrofibry o długiej żywotności. Dzięki unikalnej strukturze i dużej gęstości, ściereczka ta wchłania dużą ilość wilgoci i brudu, pozostawiając powierzchnię bez smug.

1295_Inno-Cleaners_10.jpg

INNO - CLEANERS

Chusteczki czyszczące

Inno-Cleaners to bardzo mocne, trwałe ściereczki do czyszczenia z mikrofibry. Dzięki ich unikalnej strukturze są w stanie usunąć prawie każdy rodzaj zabrudzeń bez użycia chemicznych środków czyszczących i bez uszkadzania powierzchni.

1286_Dust-Keepers fabric_print.jpg

DUST - KEEPERS

Chusteczki polerskie impregnowane woskiem

Dust-Keepers to wyjątkowe ściereczki impregnowane bardzo lekkim woskiem, które szybko i bezpiecznie usuwają kurz i brud z prawie każdej gładkiej powierzchni, zatrzymują kurz tak, że nie uleci on do góry i nie spadnie gdzie indziej.

Clean-Shine-Towel-Tellow.jpg

CLEAN & SHINE TOWEL

Ultramiękkie wiskostatyczne husteczki impregnowane miodem

Clean & Shine Towels to bardzo miękkie i trwałe ręczniki w kształcie plastra miodu do intensywnego czyszczenia. Dzięki unikalnemu materiałowi o strukturze plastra miodu ręczniki te są idealne do szybkiego i skutecznego wchłaniania i zatrzymywania wilgoci i brudu. Efektem końcowym jest idealnie gładka powierzchnia bez śladów.

1819_MultiWipes_90Pcs.jpg

MULTI WIPES

Ściereczki z wiskozy

Multi Wipes to wysokiej jakości chusteczki wykonane w 100% z wiskozy. Dzięki temu materiałowi i jego otwartej strukturze chusteczki te mają bardzo wysoką zdolność absorpcji zanieczyszczeń, a tym samym bardzo dobry efekt czyszczenia.

1628_Spot Pad Foam6x.jpg

SPOT PAD FOAM

Gąbka polerska

Innotec Spot Pad Foam jest profesjonalną podkładką czyszczącą wykonaną z wysokiej jakości pianki PU. Pianka do czyszczenia Spot Pad została specjalnie zaprojektowana do dedykowanego mechanicznego polerowania, wykańczania i nadawania połysku prawie wszystkim rodzajom malowanych powierzchni.

1629_Spot Pad Wool.jpg

SPOOT PAD WOOL

Gąbka polerska z czystej wełny

Innotec Spot Pad Wool to profesjonalny pad polerski wykonany z wysokiej jakości czystej wełny z oryginalną skórą owczą. Wełna Spot Pad Wool została specjalnie zaprojektowana do dedykowanego mechanicznego szlifowania i polerowania prawie wszystkich rodzajów malowanych powierzchni.

1630_Spot Handpad.jpg

SPOT HANDPAD

Ręczna gąbka polerska

Innotec Spot Handpad to profesjonalny pad polerski wykonany z wysokiej jakości pianki PU. Podkładka Spot Handpad została specjalnie zaprojektowana do ręcznego polerowania, wykańczania i nadawania połysku niemal każdej malowanej powierzchni.

1649_1SpotPadSupport-Adapter_zakje.jpg

SPOT PAD SUPPORT ADAPTER

Nakładka do gąbek polerskich

Innotec Spot Pad Support to profesjonalna podkładka do czyszczenia wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z odlewanym metalowym gwintem śrubowym. Wspornik padu punktowego został specjalnie zaprojektowany do czyszczenia padów o średnicy od 80 mm do 100 mm. Dostarczony w zestawie adapter umożliwia montaż podpory na maszynie akumulatorowej (zasilanej) (lub wkrętarce) oraz polerce kątowej (M14x2).

1360_Nanosponge.jpg

NANOSPONGE

Gąbka do czyszczenia

Dzięki swojemu unikalnemu składowi i strukturze, ta specjalna nanogąbka doskonale nadaje się do czyszczenia wszelkiego rodzaju gładkich powierzchni. Może być używana w połączeniu z produktami czyszczącymi Innotec (chemicznymi). Idealna również do czyszczenia elementów PCV i wszelkiego rodzaju akcesoriów w basenach i wokół nich. Nigdy nie używaj tej nanospongi na powierzchniach podatnych na zarysowania (np. lakier samochodowy)!

1352_PowerScrubs.jpg

POWER SCRUBS

Ręczniki do czyszczenia dłoni

Power Scrubs to impregnowane (ręcznie) ręczniki do czyszczenia za pomocą specjalnych substancji aktywnych i chroniących skórę. Laminowane włókna syntetyczne oraz impregnowany, przyjazny dla skóry roztwór mydła gwarantują dokładne oczyszczenie skóry lub zabrudzonej powierzchni. W poręcznym opakowaniu z wkładem Power Scrubs są zawsze gotowe do użycia w miejscu pracy. Szybko usuwają klej, farbę, pozostałości szczeliwa, olej, tłuszcz i brud z rąk lub zabrudzonych powierzchni. Poręczne po pracy, ale również w jej trakcie.

1632_Leather-Brush_print.jpg

LEATHER BRUSH

Szczotka

InnoQuip Leather Brush to specjalna, mocna szczotka, doskonale nadająca się do stosowania w połączeniu z Innotec Leather Cleaner do profesjonalnego usuwania większych zabrudzeń na skórze i imitacji skóry.

1292_Handy Leather Wipes.jpg

HANDY LEATHER WIPES

Szmatki do czyszczenia skóry

Handy Leather Wipes to specjalnie opracowane chusteczki czyszczące i ochronne do regularnej pielęgnacji skóry i imitacji skóry. Składają się one w 75% z chusteczek czyszczących i w 25% z chusteczek ochronnych. Chusteczki te są przeznaczone do szybkiego i łatwego usuwania lekkich zabrudzeń.

1622_Brushes_print.jpg

BRUSH

Nylonowy pędzel do nakładania mas uszczelniających

InnoQuip Brushes to wysokiej jakości nylonowe szczotki, które mogą być używane do rozprowadzania uszczelniaczy w celu uzyskania oryginalnej struktury OEM. Istnieje również szereg uniwersalnych zastosowań, takich jak produkty czyszczące, rozprowadzające i strukturyzujące kompatybilne z tymi pędzelkami.

AKCESORIA DO CZYSZCZENIA: Produkty
bottom of page