top of page

Taśmy, Folie, Maty i Wyciszenia

1404_MouldingTape_groep_print.jpg

MOULDING TAPE

Kauczukowa taśma dwustronnie klejąca

Taśma formująca jest dwustronną taśmą samoprzylepną wykonaną z gumy. Specjalna warstwa kleju na taśmie jest wrażliwa na nacisk. Jej zaletą jest to, że część, która ma być przyklejona, może być w łatwy sposób przesuwana raz po raz, bez konieczności zbyt mocnego przyklejania. Po umieszczeniu we właściwym miejscu można uzyskać ostateczną przyczepność poprzez mocne dociskanie.

1460_ClearTransfer-Adhesive-2.jpg

CLEAR TRANSFER ADHESIVE

Taśma dwustronnie klejąca - grubość 0,13 mm

Clear Transfer Adhesive to przezroczysta, dwustronna taśma klejąca do szybkiego i czystego klejenia we wszystkich rodzajach zastosowań. Produkt jest odporny na promieniowanie UV i pokryty wyjątkowo mocnym klejem akrylowym. Clear Transfer Adhesive jest cienką warstwą waflową, co sprawia, że doskonale nadaje się do zastosowań, w których jest bardzo mało miejsca lub nie ma go wcale.

1444_TopGrip-Tape.jpg

TOP GRIP TAPE

Taśma w formie rzepu

Top Grip Tape jest bardzo mocnym, samoprzylepnym rzepem o doskonałej przyczepności do różnych materiałów. Taśma Top Grip jest odpowiednia do 1001 lekkich i ciężkich zastosowań.

1436_Fixation-Tape.jpg

FIXATION TAPE

Taśma dwustronnie klejąca - grubość 3,2 mm

Taśma mocująca to unikalna, dwustronna, samoprzylepna taśma mocująca z miękkim, ściskającym się rdzeniem, która pomaga uzyskać połączenie. Produkt posiada specjalnie obliczoną grubość materiału 3,2 mm, która zapewnia, że najczęściej spotykane rodzaje materiału uszczelniającego osiągają optymalną grubość warstwy, a tym samym wytrzymałość na rozciąganie

1396_WaterproofTape.jpg

WATERPROOF TAPE

Taśma tkana

Taśma wodoodporna jest bardzo trwałą taśmą samoprzylepną z lnianym podkładem. Dzięki temu taśma jest niezwykle wytrzymała, a mimo to można ją łatwo zerwać podczas aplikacji. Wysokiej jakości warstwa kleju jest odporna na wilgoć i ciepło, dzięki czemu bardzo dobrze przylega do prawie wszystkich powierzchni, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Anti-Vibration-System_print.jpg

ANTI VIBRATION SYSTEM

Mata wygłuszająca na roli

System Antywibracyjny posiada niezwykle elastyczną warstwę bitumu pokrytą folią aluminiową. Dzięki swojej niezwykle wysokiej elastyczności produkt ten może być stosowany nawet w najmniejsze otwory, najczęściej w pustych przestrzeniach.

1426_Masking-Tape_print-2.jpg

MASKING TAPE

Taśma PET, do oklejania części zaokrąglonych

Taśma maskująca jest wysokiej jakości taśmą maskującą wzmocnioną folią PET i opracowaną specjalnie w celu ochrony gumy oraz części pojazdów lub przedmiotów, które muszą być zakryte.

1453_Masking-paper-Dispenser.jpg

MASKING PAPER DISPENCER

Papier askujący

Dozownik papieru maskującego to bardzo wysokiej jakości papier maskujący z taśmą na poręcznej rolce i uchwycie. Papier ten posiada specjalną powłokę, dzięki czemu jest doskonale odporny na działanie najbardziej powszechnych rozpuszczalników, produktów malarskich z aerozoli oraz profesjonalnych systemów malarskich.

1440_WhiteFoam-Tape.jpg

WHITE FOAM TAPE

Taśma dwustronnie klejąca - piankowa

Biała Taśma Piankowa jest dwustronnie klejącą taśmą piankową PE. Produkt ten został specjalnie opracowany do klejenia większości materiałów, takich jak szkło, plastik, metal oraz powierzchnie malowane lub lakierowane.

1382_ProtectionFilm.jpg

PROTECTION FILM STRUCTURE

Samoprzylepna folia ochronna strukturalna

Protection Film Structure to wysokiej jakości samoprzylepna folia ochronna z tworzywa sztucznego, dostępna w 2 różnych kolorach: przezroczystym lub czarnym teksturowanym.

1428_CompressTape_groep.jpg

COMPRESS TAPE

Taśma wygłuszająca

Taśma kompresyjna to specjalnie opracowana taśma rozprężna służąca do mocowania grzechotek ogólnych oraz do usuwania wszelkiego rodzaju odgłosów gwizdania i wibracji, które często są spowodowane przez wiatr lub daną prędkość obrotową silnika.

VersaTape5mm_print.jpg

VERSA TAPE

Taśma uszczelniająca - kształt prostokąta

Versa Tape jest bardzo łatwym w użyciu uszczelniaczem na rolce. Taśma Versa Tape może być używana do szybkich i prostych, ale długotrwałych prac uszczelniających.

1065_PressTape10mm_print.jpg

PRESS TAPE

Taśma uszczelniająca - okrągły wałek

Press Tape jest bardzo łatwym w użyciu uszczelniaczem na rolce, z rdzeniem z gumy piankowej i pokryciem butylowym. Press Tape może być używana do szybkich i prostych, ale długotrwałych prac uszczelniających.

1381_RepaplastFoundationTape_print.jpg

REPAPLAST FOUNDATION TAPE

Siatka wzmacniająca

Taśma fundamentowa Repaplast jest częścią systemu naprawczego Innotec Repaplast Plastic Repair. Jest to taśma nylonowa wzmocniona włóknem szklanym z warstwą silnego kleju po jednej stronie. Taśma fundamentowa Repaplast służy do wypełnniania większych otworów w naprawianym plastiku za pomocą Repaplast Repair.

1420_Back Fill Foam 2_print-2.jpg

BACK FILL FOAM

Pianka wypełniająca na rolce

Back Fill Foam to okrągły sznurek z wysokiej jakości pianki wypełniającej o zamkniętej strukturze komórkowej. Jest niezastąpiona przy profesjonalnym uszczelnianiu bardzo głębokich szwów budowlanych oraz szwów, gdzie istnieje ryzyko trzypunktowej przyczepności.

1390_Anti-Vibration-Plates.jpg

ANTI VIBRATION PLATES

Elastyczne maty wygłuszające

Płyty antywibracyjne są samoprzylepnymi płytami izolacyjnymi, które zapobiegają nieprzyjemnym, a nawet szkodliwym rezonansom w szerokim zakresie zastosowań.
 

DB-Killer-6mm.jpg

DB KILLER

Termiczna mata do izolacji temperatury i dzwięku

DB Killer to specjalna, termicznie wzmocniona i trudnopalna włóknina z warstwą trwałego, samoprzylepnego kleju termotopliwego. Jej unikalny skład, któremu produkt zawdzięcza swoje doskonałe właściwości dźwięko- i termoizolacyjne sprawia, że jest idealną warstwą izolacyjną do różnych zastosowań motoryzacyjnych i przemysłowych, takich jak płyty podłogowe, komory silnika, sufity samochodowe, panele boczne itp. Ponadto DB Killer jest łatwy do cięcia i stosowania.

1782_ProtFilm-Transp.jpg

PROTECTION FILM TRANSPARENT

Samoprzylepna folia ochronna przeźroczysta

Folia ochronna to wysokiej jakości samoprzylepna folia ochronna z tworzywa sztucznego, dostępna w 2 różnych kolorach: przezroczystym lub czarnym teksturowanym.

DoorSillProtectors_print.jpg

DOOR SILL PROTECTORS

Samoprzylepne maty ochronne

Sill Protectors to wysokiej jakości samoprzylepne folie ochronne z tworzywa sztucznego do ochrony wejścia do drzwi. Ten wstępnie wycięty format folii ochronnej ma zaokrąglone narożniki i jest dostarczany w kolorze czarnym z fakturą.

Door-Finish-Special.jpg

DOOR FINISH SPECIAL

Wewnętrzna samoklejąca osłona do izolacji drzwi

Door Finish Special to unikalna samoprzylepna okładzina wewnętrzna drzwi, opracowana specjalnie w celu zapobiegania przedostawaniu się wilgoci i hałasu do wnętrza pojazdu z pustej przestrzeni drzwi.

LinenTape.jpg

LINEN TAPE

Taśma lniana

Taśma lniana jest specjalnie opracowaną, samoprzylepną taśmą tekstylną do oryginalnego owijania kabli OEM. Taśma lniana składa się z tkanego tworzywa sztucznego z lekko wulkanizowaną warstwą kleju, dzięki czemu jest miękka, mocna i odporna na wodę.

1459_SelfSealingTape_print.jpg

SELF SEALING TAPE

Taśma samowulkanizująca

Taśma samouszczelniająca jest stałą, wulkanizującą się taśmą aktywowaną poprzez rozciąganie, która po użyciu łączy się tworząc jednorodną, całkowicie hermetyczną i wodoszczelną masę. Produkt doskonale nadaje się do klejenia, łączeń i izolowania przewodów elektrycznych do 45.000 voltów.

Application Activator.jpg

APPLICATION ACTIVATOR

Płyn do pozycjonowania foli i naklejek samoprzylepnych

Application Activator jest uniwersalnym, szybko odparowującym płynem aplikacyjnym do montażu samoprzylepnych tekstów reklamowych, naklejek i folii. Dzięki swojemu unikalnemu składowi produkt zachowuje swój efekt dokładnie przez odpowiedni czas. Oznacza to, że łączy w sobie wszystkie zalety klejenia na mokro i na sucho.

1568_TrimSeal_groep_print.jpg

TRIM SEAL

Profil gumowy do szyb samochodowych

Trim Seal to unikalny i oryginalny profil gumowy OEM opracowany specjalnie dla klejonych szyb samochodowych. Produkt ten jest idealny do (ponownego) umieszczenia szyby przedniej podczas naprawy, jeśli oryginalna guma jest uszkodzona podczas wycinania szyby przedniej. Trim Seal Seal zapewnia bardzo profesjonalne wykończenie.

BlackBullTape.jpg

BLACK BULL TAPE

Taśma wulkanizująca supermocna

Black Bull Tape jest unikalną i trwałą, wulkanizującą taśmą aktywowaną przez rozciąganie, która po użyciu łączy się tworząc jednorodną, hermetyczną i wodoszczelną ochronę. Produkt ten doskonale nadaje się do szybkiego i dokładnego uszczelniania nieszczelności.

1414_Moulding Tape HS 19.jpg

MOULDING TAPE XS

Kauczukowa taśma dwustronnie klejąca

Taśma do formowania HS jest dwustronną taśmą samoprzylepną wykonaną z bardzo twardej gumy. Specjalna warstwa kleju na taśmie jest wrażliwa na nacisk. Jej zaletą jest to, że część, która ma być przyklejona, może być w łatwy sposób przesuwana wielokrotnie, bez konieczności zbyt mocnego przyklejania. Po umieszczeniu we właściwym miejscu można uzyskać ostateczną przyczepność poprzez mocne dociskanie.

Taśmy, Folie, Maty i Wyciszenia: Products
bottom of page