top of page

Środki Czyszczące i Polerskie

Nowość od Innotec Polska

1319_Airco_Clean_Control_slang.jpg

AIRCO CLEAN CONTROL

Preparat do czyszczenia klimatyzacji (parownik)

Airco Clean Control to wyjątkowy, profesjonalny środek czyszczący do systemów klimatyzacyjnych. Airco Clean Control usuwa zanieczyszczenia u źródła: parownika. Oprócz czyszczenia systemu doskonale zapobiega przywieraniu nowych zabrudzeń do powierzchni.

1320_AirClean_print.jpg

AIR CLEAN

Preparat do dezynfekcji układów klimatyzacyjnych i grzewczych

Air Clean jest niezwykle skutecznym środkiem czyszczącym do kanałów klimatyzacji i systemów grzewczych, jak również do wnętrz pojazdów. Air Clean w prosty i łatwy sposób eliminuje nieprzyjemne zapachy i pozostawia przyjemny, neutralny zapach.

1316_FS Cleaner.jpg

FUEL SYSTEM CLEANER

Preparat do usuwania nagaru z węgla, sadzy, żywic - systemy silnikowe

Fuel System Cleaner to doskonały środek czyszczący do części układu paliwowego. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia takie jak osady węgla i smaru, żywice, gumy, utlenianie itp. na częściach takich jak zawory, siłowniki, zawory EGR, wtryskiwacze, silnik krokowy, zawory dławiące, masomierze powietrza itp.

DPF_Doctor.jpg

DPF DOCTOR

Preparat do czyszczenia EGR i DPF

DPF Doctor jest skutecznym środkiem czyszczącym do rozbijanina i usuwania zanieczyszczeń węglowych i sadzy w układzie filtrowania cząstek stałych w silnikach wysokoprężnych, bez konieczności demontażu DPF. Dzięki unikalnej piance produkt przenika w głąb porowatego ceramicznego korpusu plastra miodu filtra. DPF Doctor może być również doskonale stosowany do czyszczenia układu EGR.

1368_Wheel Clean Pro groep.jpg

WHEEL CLEAN PRO

Preparat do czyszczenia felg

Wheel Clean Pro jest bardzo skutecznym, bezkwasowym środkiem do czyszczenia wszystkich felg stalowych i stopowych oraz wysokiej jakości felg chromowanych. Usuwa uporczywe zabrudzenia, takie jak przypalony pył hamulcowy, olej i zabrudzenia drogowe. Pakowany w poręczną butelkę z rozpylaczem spustowym 360°.

1261_Multisol groep Litho-2019.jpg

MULTISOL

Środek odtłuszczający

Multisol to profesjonalny środek odtłuszczający opracowany specjalnie w celu bezpiecznego odtłuszczania najczęściej spotykanych powierzchni przed klejeniem, uszczelnianiem lub innymi czynnościami.

1321_Contact Clean.jpg

CONTACT CLEAN

Środek do czyszczenia styków elektrycznych

Contact Clean jest bardzo skutecznym środkiem czyszczącym dla części elektronicznych i elektrycznych. Dzięki długiemu czasowi działania z łatwością usuwa prawie każdy rodzaj brudu, tłuszczu i korozji, tworząc doskonałe połączenie elektryczne.

Ultra Clean.jpg

ULTRA CLEAN

Odtłuszczacz

Ultra Clean to bezpieczny, szybki i wydajny środek odtłuszczający i czyszczący do prawie wszystkich zabrudzonych części i powierzchni. Produkt usuwa pył hamulcowy, smołę, podkład, tłuszcz i różne rodzaje wosków. Ponadto zapobiega rozprzestrzenianiu się szkodliwych cząstek.

1246_Power Clean_groep_print.jpg

POWER CLEAN

Zmywacz

Power Clean to bezpieczny i szybko działający środek czyszczący do prawie wszystkich zabrudzonych części i powierzchni metalowych. Produkt ten usuwa pył hamulcowy, smołę, nalot, tłuszcz i różne rodzaje wosków.

1751_1GraffitiSupClean_print.jpg

GRAFFITI SUP CLEAN

Środek do usuwania Graffiti

Graffiti Sup Clean został opracowany specjalnie w celu neutralizacji Innotec Graffiti Remover. Podczas aplikacji zachodzi reakcja chemiczna, która przekształca brud w ciecz ulegającą degradacji bakteryjnej.

1750_2Graffiti_Remover_SupClean_groep_pr

GRAFFITI REMOVER

Środek do usuwania Graffiti

Zmywacz do graffiti dokładnie usuwa graffiti z większości powierzchni, nie powodując ich uszkodzenia. Dzięki temu jest to produkt uniwersalny, przeznaczony do stosowania na frontach sklepowych, witrynach sklepowych, pociągach, drzwiach wejściowych, meblach ulicznych, znakach drogowych, ścianach, itp. Ponadto skład produktu (wolny od chlorku metylenu!) sprawia, że jest on niezwykle skuteczny.

1336_CS1_groep_print.jpg

CS1

Środek czyszcząco polerujący

CS1 jest cieczą zaprojektowaną zgodnie z najnowszą technologią do czyszczenia i ochrony powierzchni. Preparat jest niezwykle skuteczny w szybkim czyszczeniu i polerowaniu większości gładkich powierzchni. CS1 zapewnia doskonały i równomierny połysk obrabianej powierzchni.

1273_CalciumClean_groep_print.jpg

CALCIUM CLEAN

Odkamieniacz

Calcium Clean to wyjątkowy i bardzo skuteczny środek czyszczący, który bardzo skutecznie usuwa wapń i rdzę. Ze względu na swój unikalny skład, produkt doskonale nadaje się do czyszczenia armatury sanitarnej w łazienkach, kabinach prysznicowych, toaletach i wannach.

1268_Easy Clean_groep_print.jpg

EASY CLEAN

Uniwersalny środek czyszczący

Easy Clean to profesjonalny środek czyszczący w płynie do stosowania na prawie wszystkich rodzajach powierzchni. Usuwa nikotynę, tłuszcz, brud, sól i silikon, jest również bardzo skuteczny w usuwaniu owadów.

1375_Foam Glass Clean Plus.jpg

FOAM GLASS CLEAN PLUS

Pianka czyszcząca do szkła

Foam Glass Clean Plus jest specjalnie opracowanym środkiem czyszczącym do gładkich powierzchni, który został zarejestrowany przez NSF (klasa C1). Usuwa tłuszcz, kurz, brud, owady, nikotynę itp. z wszelkiego rodzaju szkła, płyt Perspex i przezroczystych tworzyw sztucznych, nie pozostawiając smug. Foam Glass Clean Plus nie spływa z powierzchni pionowych, co zapewnia optymalną wydajność i sprawia, że nie dociera do miejsc, w których nie powinien być. Zapobiega to np. atakowaniu powłoki antykorozyjnej w drzwiach samochodowych.

1355_Gasket Remover.jpg

GASKET REMOVERS

Środek to usuwania powłok

Zmywacz do uszczelek jest niezwykle skutecznym sposobem usuwania pozostałości uszczelek, sadzy lub osadów węglowych, powłok i klejów.

1249_Repaplast Cleaner AS_GRP.jpg

REPAPLAST CLEANER ANTISTATIC

Antystatyczny odtłuszczacz do tworzyw sztucznych

Repaplast Cleaner Antistatic to profesjonalny środek czyszczący przeznaczony specjalnie do czyszczenia większości rodzajów tworzyw sztucznych. Dzięki unikalnej formule, produkt ten stanowi najbezpieczniejszą i najskuteczniejszą metodę odtłuszczania antystatycznego i wstępnego czyszczenia tworzyw sztucznych przed ich naprawą lub dalszą obróbką.

1252_Multi Clean 600 ml (Vesie C).jpg

MULTI CLEAN

Uniwersalna pianka czyszcząca

Multi Clean to bardzo wydajny środek czyszczący do prawie każdego rodzaju zabrudzeń na prawie wszystkich powierzchniach. Tworząc aktywną pianę o bardzo intensywnym działaniu na zabrudzenia, Multi Clean może być stosowany zarówno na powierzchniach poziomych jak i pionowych.

1330_Inno-X_500ml.jpg

INNO - X

Środek do czyszczenia Aluminium

Inno-X to wysokiej jakości środek czyszczący i polerujący o unikalnych właściwościach ochronnych. Inno-X został opracowany specjalnie dla powierzchni ze stali nierdzewnej, chromu i aluminium w zastosowaniach przemysłowych.

1357_Innoplast Cleaner_groep_print.jpg

INNOPLAST CLEANER

Środek do czyszczenia tworzyw sztucznych

Innoplast Cleaner to specjalnie opracowany płynny środek czyszczący do prawie wszystkich rodzajów tworzyw sztucznych. Ze względu na swój unikalny skład, produkt ten usuwa uporczywe zanieczyszczenia, takie jak pozostałe środki polerskie, czyszcząc głęboko aż do porów. Ponadto Innoplast Cleaner bardzo skutecznie i bezpiecznie eliminuje nikotynę, tłuszcz i brud z tworzyw sztucznych zarówno w zastosowaniach wewnętrznych jak i zewnętrznych. Po oczyszczeniu powierzchnia poddana działaniu Innoplast Cleaner ponownie odzyska swój pierwotny wygląd.

1348_SafeHandCleanPlus-groep.jpg

SAFE HAND CLEAN PLUS

Preparat do czyszczenia rąk

Safe Hand Clean Plus to unikalny, wielofunkcyjny środek do czyszczenia rąk, który w bezpieczny sposób usuwa różne rodzaje zabrudzeń z rąk i pozostawia ochronną warstwę nawilżającą.

1377_AirShot_groep.jpg

AIR SHOT

Odświeżacz do eliminowania nieprzyjemnych zapachów

Air Shot to bezsilikonowy, natychmiastowy wybuch zapachu dla małych i dużych przestrzeni. Skuteczne rozwiązanie pozwalające szybko wyeliminować nieprzyjemne zapachy, a tym samym stworzyć przyjemne środowisko pracy i życia w możliwie najkrótszym czasie.

1322_EasyPolish_Groep.jpg

EASY POLISH NEW FORMULA

Mleczko polerskie

Easy Polish to unikalne mleczko do prawie każdego rodzaju nowoczesnego lakieru. Dzięki swojemu specjalnemu składowi Easy Polish zapewnia szybkie i skuteczne czyszczenie i ochronę lakieru. Oznacza to, że 50% składników jest czystych, a pozostałe 50% chroni.

1343_QuickShinePolish_groep_print.jpg

QUICK SHINE POLISH

Mleczko nabłyszczające i zabezpieczające

Quick Shine Polish to unikalne mleczko polerskie do prawie każdego rodzaju nowoczesnego lakieru. Produkt składa się w 100% ze składników ochronnych i nie zawiera żadnych środków ściernych ani innych środków czyszczących. Dzięki temu unikalnemu składowi Quick Shine Polish oferuje doskonałą pielęgnację i ochronę wszystkich czystych, lakierowanych powierzchni.

Body Shop Polish.jpg

BODY SHOP POLISH

Mleczko do czyszczenia powierzchni lakierowanych

Body Shop Polish to unikalne mleczko bezsilikonowe do każdego rodzaju nowoczesnego lakieru. Dzięki swojemu specjalnemu składowi Body Shop Polish niezwykle skutecznie czyści lakier.

Spray Shine Polish.jpg

SPRAY SHINE POLISH

Środek polerski

Spray Shine Polish jest wysokiej jakości środek polerski o unikalnych właściwościach. Szczególnie nadaje się do szybkiego polerowania samochodów, motocykli, łodzi/jachtów, przyczep kempingowych, gładkich i/lub lakierowanych mebli, pianin, itp.

1285_Innoplast Protector.jpg

INNOPLAST PROTECTOR

Produkt do pielęgnacji i ochrony tworzyw sztucznych

Innoplast Protector to wysokiej jakości produkt ochronny do prawie wszystkich rodzajów tworzyw sztucznych. Nie zawiera silikonu, wosku ani alkoholu. Innoplast Protector pomaga zachować elastyczność i odporność na zabrudzenia tworzyw sztucznych i gumy. Dzięki swojemu unikalnemu składowi, produkt przywraca pierwotny połysk obrabianej powierzchni bez pozostawiania smug i tłustej powłoki.

1346_Leather Protector.jpg

LEATHER PROTECTOR

Środek do ochorny skóry

Leather Protector to bardzo wysokiej jakości profesjonalny produkt ochronny do skóry i imitacji skóry. Produkt jest na bazie wody i zawiera tłuszcze używane do pierwotnej produkcji skóry, ale nie zawiera silikonów, wosków ani alkoholi. Leather Protector pomaga zachować elastyczność skóry i jej odporność na zabrudzenia. Ze względu na swój naturalny skład nie blokuje porów i pozostawia skórę wolną do oddychania.

1303_Leather Cleaner.jpg

LEATHER CLEANER

Środek do czyszczenia skóry

Leather Cleaner to produkt wykonany z naturalnych składników, specjalnie opracowany do czyszczenia skóry. Preparat skutecznie usuwa najczęstsze zabrudzenia z głębi porów i jest bezpieczny w użyciu na niemal każdym rodzaju skóry gładkiej i imitacji skóry. Po oczyszczeniu powierzchnia zostanie przywrócona do pierwotnego, pięknego, jedwabistego połysku. Przywraca to skórze naturalny blask.

1243_HandProtector_print.jpg

HAND PROTECTOR

Ochronna rękawica w pianie

Hand Protector to ochronny krem, który pozostawia na zewnętrznej warstwie skóry niewidoczny, odporny na zabrudzenia filtr. Hand Protector chroni przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami, które próbują wniknąć i przykleić się do skóry i działa jak niewidoczna rękawica. Chroni dłonie przed poważnymi źródłami brudu, takimi jak farby, tłuszcze i oleje, tynki, uszczelniacze i kleje.

1245_Seal and Bond Remover Foam.jpg

SEAL AND BOND REMOVER FOAM

Środek do usuwania kleju z powierzchni lakierowanych w piance

Seal and Bond Remover Foam jest pianką techniczną do szybkiego i skutecznego usuwania pozostałości kleju i odtłuszczania prawie każdej powierzchni. Dzięki właściwościom pianotwórczym produkt doskonale przylega do powierzchni, nawet jeśli znajduje się pod kątem 45° lub 90°. Oznacza to, że środek do usuwania zmywaczy nie tylko działa łatwo, ale jest również bardzo ekonomiczny i skuteczny. Ekonomiczny, ponieważ nie jest nakładany na szmatkę, lecz bezpośrednio na zabrudzenia. I skuteczny, ponieważ działa na zabrudzenia przez dłuższy czas.

1136_Liquid Glass.jpg

LIQUID GLASS

Płynne szkło do reperowania reflektorów

Liquid Glass to krystalicznie czysta i odporna na zadrapania jednoskładnikowa powłoka przepływowa, opracowana specjalnie do ochrony przezroczystych części z tworzyw sztucznych przed wszelkiego rodzaju czynnikami atmosferycznymi, promieniowaniem UV i obciążeniami mechanicznymi, jak również do naprawy uszkodzonych już przezroczystych części z tworzyw sztucznych. Dzięki swojemu unikalnemu składowi Liquid Glass może być stosowane bez podkładu.

1244_Seal and Bond Remover.jpg

SEAL AND BOND REMOVER

Środek do usuwania kleju z powierzchni lakierowanych

Seal and Bond Remover jest technicznym środkiem czyszczącym do szybkiego i skutecznego usuwania wielu rodzajów kleju. Produkt zmiękcza większość klejów i uszczelniaczy, ułatwiając ich usuwanie.

środki czyszczace i polerskie: Produkty
1993_Hygienic Hand Gel (1).jpg

HYGIENIC HAND GEL

Antybakteryjny, przeciwwirusowy żel do dezynfekcji rąk

Hygienic Hand Gel jest żelem czyszczącym na bazie alkoholu dla lepszej higieny rąk. Żel ten zarówno czyści jak i odświeża lecz dodatkowo dzięki dodatku gliceryny jest delikatny dla skóry dłoni pozostawiając przyjemne doznania.

2006_Hygienic Surface Spray Alcohol Base

HYGIENIC SURFACE SPRAY

Przezroczysty spray na bazie alkoholu zapewniający optymalną higienę niemal każdej powierzchni

Hygienic Surface Spray to przezroczysty spray na bazie alkoholu zapewniający optymalną higienę niemal każdej powierzchni. Spray ten zapewnia wyjątkowo higieniczne i świeże środowisko.

bottom of page